Heroes Den Bosch Basketball Academy Organisatie

 

Bestuur

 

 

Voorzitter

Henk Schottert

voorzitter@badb.nl

Penningmeester

Edwin Gros

penningmeester@badb.nl

Secretaris en communicatie

Wendy Clijdesdale

secretaris@badb.nl

Technische zaken

vacature

technischezaken@badb.nl

 

 

 

Commissies

 

 

Wedstrijdsecretariaat

Leo van Overdijk

wedstrijdzaken@badb.nl 

Webmaster

Maurice van den Bosch

webmaster@badb.nl

Facilitaire zaken

Marcel Hoeveman en     Ger Kamminga

Toernooien 

Dianne Aarts, Quinten Rebergen en technische staf

toernooien@badb.nl

Commerciële zaken

Giovanni Alders

samenwerking@badb.nl

 

 

 

Coördinatie en teammanagement

 

 

Coördinator algemeen

Jules Spijkers

jspijkers@badb.nl

Coördinator Ouderzaken

Esther Verweij

ouderzaken@badb.nl

Teammanagement U14

 Daniëlle Langenhuijsen

 Nancy Been

 

Teammanagement U16

 Liesbeth Verboon

 Perry Schel

 

Teammanagement U18

 Anouk van Voorst

 Ronald van Rooijen

 

Teammanagement U21

 Lilian den Haan

 Marlou schottert

 

 

 

 

Technische staf

 

 

Trainer / coach U21

Angel Aranda Saiz

 

Trainer / coach U18

Jerome de Vries

j.devries@badb.nl

Trainer / coach U16

Jeroen van Vugt

jvanvugt@heroesdenbosch.nl

Trainer / coach U14 & Skills Practise  

Jeroen van Vugt

jvanvugt@heroesdenbosch.nl

Trainer U14 & U16

Patrick van de Ven

 

Trainer U14 & U16

Michiel van Gorp

 

Trainer Toptraining & Skills Practise

Miquel Oliveira

moliveira@badb.nl

Krachttrainer

Krachttrainer

Rik van Waes

Mats Steenbekkers

 

Stay in touch with us!