New Heroes Basketball Academy Organisatie

Bestuur

 

 

Voorzitter

Henk Schottert

voorzitter@badb.nl

Penningmeester

Edwin Gros

penningmeester@badb.nl

Secretaris en communicatie

Wendy Clijdesdale

secretaris@badb.nl

Algemene zaken

Peter van der Haar

algemenezaken@badb.nl

Technische zaken

Chris Hoevenaars

technischezaken@badb.nl

Commerciële zaken

vacature

samenwerking@badb.nl

 

 

 

Commissies

 

 

Wedstrijdsecretariaat

Leo van Overdijk

wedstrijdzaken@badb.nl

Webmaster

Maurice van den Bosch

webmaster@badb.nl

 

 

 

Technische staf

 

 

Hoofd opleidingen

Chris Mayes

chris.mayes21@gmail.com

Coördinator

Jules Spijkers

jspijkers@badb.nl

Trainer / coach U21

Jan Verhoeven

jverhoeven@badb.nl

Trainer / coach U18

Chris Mayes

chris.mayes21@gmail.com 

 

Trainer / coach U16

Jonathan Bernabela

jcbernabela@gmail.com

Trainer / coach U14 & Skills Practise  

Ralf Schilder

rschilder@badb.nl

Trainer U14 & U16

 

Trainer U14 & U16

 

Trainer Toptraining & Skills Practise

Miquel Olivera

molivera@badb.nl

Krachttrainer

Mats Steenbekkers

 

Looptrainer

Joep Jansen

jjansen@badb.nl

Stay in touch with us!