• Contact

    Heroes Basketball Academy Den Bosch
    Marathonloop 1
    5235 AA Den Bosch
    E-mail: info@badb.nl

    Bestuur

     

     

    Voorzitter

    Teska Dinkla-Pasalic

    voorzitter@badb.nl

    Penningmeester

    Dragana van der Valk

    penningmeester@badb.nl

    Secretaris

    Hester Everts

    secretaris@badb.nl

    Commerciële zaken

     

    samenwerking@badb.nl

         

    Commissies

     

     

    Wedstrijdsecretariaat en ledenadministratie

    Leo van Overdijk

    leo@heroesdenbosch.com 

    06-55775353

    Technisch Zaken

    Roel van de Graaf

     

    Marketing & Communicatie

    Ruud ter Linden

    ruud@badb.nl

    Facilitaire zaken

    Ger Kamminga

    Roland van de Rijdt

     facilitair@badb.nl

    Toernooien 

    Hester Everts en         technische staf

    toernooien@badb.nl

    Vertrouwenspersoon

    Marieke Klapwijk-Hermus

    vcp@badb.nl

     

     

     

    Coördinatie en teammanagement

     

     

    Coördinator algemeen

    Jules Spijkers

    jspijkers@badb.nl

  • Uploaden wedstrijdverslag

    De bestandsgrootte mag maximaal 3MB zijn.

    Versturen